Twitter zásady pro duplicitní obsah u příspěvků.

Zástupci sociální sítě Twitter vyjasňují zásady pro duplicitní obsah u příspěvků.

Twitter aktuálně objasňuje, jak prosazuje své zásady proti duplicitnímu obsahu různých uživatelů.

David Groh
DIGIZÍN - Digitální magazín a služby

Používáte pro vaše projekty a vaši komunikaci také sociální síť Twitter? Mohlo by vás zajímat nová informace o duplicitním obsahu na Twitteru, který se často objevuje u některých lidí.

V těchto dnech Twitter poskytuje další objasnění toho, jak omezuje viditelnost duplicitního obsahu, široce sdíleného napříč touto platformou. Politika Twitteru proti duplicitnímu obsahu, která byla původně implementována v průběhu roku 2020, nebyla dosud dostatečně komunikována a vysvětlena uživatelům této sociální sítě.

Nebylo jasné, co představuje porušení zásad pro duplicitní obsah nebo co se přesně stane, když k porušení dojde. Twitter nyní zveřejnil stránku nápovědy, která odpovídá na mnoho nezodpovězených otázek.

Zásady Twitteru, hovorově známé jako „copypasta“, se zaměřují na bloky textu, obrázků nebo kombinaci obsahu, který byl zkopírován od jiných uživatelů a vložen do dalších tweetů.

Obsah, o kterém bylo zjištěno, že porušuje zásady pro jedinečný obsah, může být ostatním uživatelům skryt nebo může být omezen pro propagaci. V případech závažných porušení zásad může vést takové chování uživatele až k odebrání nebo trvalému pozastavení účtu.

Duplicitní tweety mohou negativně ovlivnit pozitivní zkušenost uživatelů na síti. Stránka pravidel a zásad Twitteru proto uvádí:

„Copypasta nebo duplicitní obsah je taktika pro šíření zprávy a používá se pro širokou škálu účelů, může být opakující se, spamovat a narušovat kladnou zkušenost lidí se sociální sítí Twitter.“

Podle Twitteru lze copypasta použít k manipulaci s profilem uživatele za účelem umělého posílení obsahu, potlačení informací nebo manipulaci s trendy aplikace a nejlepšími výsledky vyhledávání.

Obsah, který bude podle těchto pravidel omezen, zahrnuje:

Twitter zásady pro duplicitní obsah u příspěvků.
Digizín – Digitální lifestyle magazín a služby
  • Identický nebo téměř identický příspěvek tweetovaný buď individuálním účtem, nebo více účty.
  • Duplicitní nebo zkopírované tweety, které narušují uživatelské zkušenosti, včetně těch tweetů, které zmiňují uživatele nebo používají hashtagy s identickým obsahem.
  • Neovlivní příspěvky vytvořené pomocí funkce ReTweet nebo zkopírováním vloženého obsahu, který je kombinovaný s jedinečným komentářem nebo reakcí.
  • Tweety, které výslovně citují zkopírovaný text, také nebudou ovlivněny.

Copypasta tweety budou mít omezenou viditelnost. Twitter omezí dosah duplicitních tweetů stejným způsobem, jakým omezuje ty, které jsou považovány za urážlivé, spamové nebo porušující platné zákony.

Platforma Twitter omezuje viditelnost duplicitního obsahu těmito způsoby:

  • Omezení tweetů nezpůsobilých zobrazených v nejlepších výsledcích vyhledávání a trendech.
  • Nedoporučování tweetů lidem, kteří nesledují autora.
  • Snížení hodnocení tweetů v odpovědích.
  • Vyloučení tweetů a účtů z e-mailových upozornění nebo doporučení ve vlastní službě.

Tyto duplicitní tweety budou stále viditelné pro uživatele Twitteru, kteří přímo sledují daného autora “copypasta” tweetu.

Tak si to shrňme.

Stejně jako na webových stránkách, tak i na sociálních sítích vytvářejte vždy originální a hodnotný obsah. Žádné zkratky pro to, abyste rychle vybudovali základnu pravidelných sledujících neexistují. Vše si musíš odmakat a najít hodnotný obsah pro tvoji sledující komunitu.

ZDROJ INFORMACÍ: SearchEngineJournal
David Groh - jednatel DIGIZÍN
Autor příspěvku: David Groh
Sledujte mě
Tvořím pro vás články, podcasty, videa, návody, tutoriály a online kurzy. Vzdělávám tak jednotlivce i společnosti. Odbourávám strach z moderních technologií, rozvíjím digitální návyky a online dovednosti, šetřím lidem čas, peníze a nervy. Protože webové stránky, online obsah, sociální sítě, umělá inteligence a online aplikace přináší příležitosti i pro vás! Jen to musíte začít správně využívat.