Naše služby

Internet přináší mnoho příležitostí, stejně jako DIGIZÍN. Klíčem k úspěchu v podnikání je chytrý mix marketingových aktivit. Ozvěte se nám, vyzkoušejte naše moderní služby a společně dokážeme velké věci. Jsme specialisté na výkonnostní online marketing.

Jsme zde od toho, abychom pomáhali lidem růst. Proto si zakládáme na férové a dlouhodobé spolupráci.
DIGIZÍN - Digitální magazín, služby digitálního marketingu

Poradenství, konzultace

Marketing, online marketing, podnikání a byznys je skutečně široká oblast aktivit a znalostí. Pro někoho je marketing nutné zlo v jeho podnikání. Nás naopak marketing baví, a tak k němu přistupujeme s nadšením. Nabízíme vám komplexní pohled napříč online i off-line světem podnikání, marketingu a propagace. Každá část vaší prezentace má svou roli a my víme, jak vše správně sladit, abyste byli úspěšní. A chceme se s vámi o naše znalosti podělit. Není ostuda se zeptat, rádi budeme vaším pomocníkem, rádcem nebo koučem. Ať již jednorázově u konkrétního požadavku nebo dlouhodobě, při rozvoji vašeho podnikatelského záměru a projektu.

Magazín - článek, podcast, video

Sponzorovaný obsah (PR článek, PR podcast, PR video) v našem digitálním magazínu vám dává jedinečnou možnost informovat širokou i odbornou veřejnost o vašem příběhu, projektu, podnikání, službách a produktech. Spolu s námi oslovíte širokou veřejnost. Lidi, kteří právě hledají to, čím se zabýváte. Oslovíte také odbornou veřejnost, navštěvující náš DIGIZÍN. Například majitele firem, manažery, marketéry, freelancery, zakladatele startupů. Oslovíte tak jedinečnou a efektivní formou tisíce lidí každý měsíc.

Optimalizace pro vyhledávače - SEO

Míst, odkud k vám mohou návštěvníci přijít je mnoho. Avšak zcela zásadním a nejdůležitějším zdrojem návštěv, téměř pro všechny obory podnikání, jsou v dnešní době právě vyhledávače. Naše komplexní SEO správa internetových stránek a eshopů přináší klientům vysokou návštěvnost z vyhledávačů Google, Seznam, Bing. Takto vybudovaná vysoká návštěvnost z vyhledávačů je dlouhodobá. Postaráme se také o váš web nebo eshop, aby byl v očích vyhledávačů atraktivní. Získáte tak relevantní zákazníky vašich výrobků a služeb. SEO – Optimalizace pro vyhledávače funguje, pokud se dělá poctivě, správně, systematicky, moderním způsobem a dlouhodobě.

Internetová reklama - PPC

Komplexní a dlouhodobá správa reklamy Google Ads a Seznam Sklik. Klientům zajišťujeme vysokou návštěvnost z vyhledávačů a obsahové sítě. Přivedeme vám relevantní návštěvníky, kteří hledají služby a výrobky, kterými se zabýváte. Žádné zbytečné výdaje navíc! Princip PPC reklamy je platba za konkrétní proklik, tj. za skutečného návštěvníka vašeho webu nebo eshopu. Vybíráme do reklamních kampaní ve vyhledávačích vhodné dotazy na vaše služby a produkty s ideálním poměrem cena/výkon. Dlouhodobě reklamní kampaně upravujeme tak, aby vám přivedly maximum hodnoty za minimum vynaloženým prostředků. PPC reklama ve vyhledávačích (placené pozice ve vyhledávačích) je nejefektivnější forma internetové reklamy.